تمام سرمایه ما کاربرانمان هستند، همیشه پاسخگوی شما هستیم | تماس با ما

تونل زمان SNeeds

ما اهمیت بسیاری برای وقت دانشجویان قائلیم. کلاس‌های ما با کیفیت بسیار بالایی برگزار می‌شوند که سابقه ما در برگزاری انواع رویدادها و کلاس‌های دانشجویی نشان دهنده این مورد است .

شهریور 1396

تاسیس sNeeds

در 2 شهریور سال 1396 اسنیدز توسط گروهی از دانشجویان امیرکبیری با هدف پاسخ به نیاز های دانشجویی به وجود آمد.

مهر

در مهر سال 1396 دامنه sneeds.aut.ac.ir به آدرس‌های سایت اسنیدز اضافه شد و توسط دانشگاه امیرکبیر به عنوان استارتاپی نوپا شناخته شد.

sneeds.aut.ac.ir

آغاز سال 1397

جزوه‌های درسی ، مصاحبه های اختصاصی

اسنیدز توانست تا پایان سال 1396 با بیش از 10 دانشجوی پذیرش گرفته از دانشگاه‌های مختلف آمریکایی و اروپایی مصاحبه کند و نظرات آنها را در مورد موارد مختلف اپلای به اشتراک عموم بگذارد .

همچنین با جمع آوری بیش از 200 جزوه و قرار دادن آنها در سایت یکی از پیش‌گامان در ارائه جزوات باکیفیت دانشگاهی باشیم.

خرداد

برگذاری کلاس حمع‌بندی معادلات

ما توانستیم قبل از امتحان معادلات دانشگاه امیرکبیر، کلاس جمع بندی سریع معادلات را با تدریس مهندس مهدیان برگزار کنیم که با استقبال بسیار خوب دانشجویان و تکمیل شدن ظرفیت کلاس‌ها همراه بود، بازخوردهای این کلاس در نوع خود بی سابقه بود .

مرداد

تقویت تیم اسنیدز، مصاحبه، کلاس و ...

در تابستان سال 1397 توانستیم تیم خود را برای ارائه خدمات با کیفیت‌تر برای دانشجویان بزرگتر کنیم همچنین کلاس تابستانه طراحی سایت از 0 تا 100 را توسط مهندس دربان (طراح سایت‌های دانشگاه امیرکبیر) برگزار کردیم که با استقبال بسیار عالی علاقه‌مندان برگزار شد و مدارک معتبر به دانش آموزان این دوره داده شد .

طراحی سایت تغییر کرد، جزوات از لحاظ کیفیت بازبینی و پالایش شدند و توانستیم با آقای حسین شمقدری مصاحبه اختصاصی داشته باشیم.

مهر

طرح اهدای کتاب

اسنیدز در جهت خطی مشی و هدف خود اقدام به جمع آوری کتاب از دانشجویان نمود و سپس به توزیع رایگان آنها در میان کسانی که نیاز داشتند پرداخت.این طرح با استقبال همراه شد و هم اکنون نیز در حال اجراست.
دانشجویان عزیز میتوانند به سادگی و تنها با ثبت اطلاعات ، کتاب درخواستی خود را امانت بگیرند.

 

داستان شکل گیری و چالش های پیش رو

در جریان “دورهمی عصرانه با موضوعیت استارت آپ ها” از آقای رحیمی زاده ، پایه گذار استارت آپ موفق و پیشرو اسنیدز ، دعوت به عمل آمد.
در ادامه ایشان به بیان چالش ها و مشکلات از ایده پردازی تا اجرا پرداختند و تجربه خود را در اختیار حضار همایش قرار دادند.هم چنین در پایان از ایشان به عنوان کار آفرین برتر تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است این همایش با حضور تعداد زیادی از دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

آبان

اضافه شدن بخش کافه ها

در راستای رفاه حال دانشجویان ، اسنیدز بر آن شد تا با تخصیص تخفیفات کافه ها در محدوده گسترده تری به دانشجویان خدمت رسانی کند.

دی

حمایت اسنیدز توسط مرکز سامسونگ

استارتاپ اسنیدز از میان صدها طرح شرکت کننده در فراخوان مرکز فناوری سامسونگ – امیرکبیر به انتخاب داوران در میان پنج طرح برتر قرار گرفت و در این مرکز پذیرفته شد. هم اکنون اسنیدز تحت حمایت شتاب دهنده سامسونگ فعالیت خود را با شتاب بیشتری ادامه میدهد.