تمام سرمایه ما کاربرانمان هستند، همیشه پاسخگوی شما هستیم | تماس با ما

چرا نگارش cover letter خودتونو به ما بسپارید؟

تجربه ما در تصحیح و نگارش کاورلتر

کاورلتر از جمله مدارکی هست که نیاز به دقت و مهارت و تجربه زیادی داره تا مهر پذیرشتون محکم زده شه، کارشناسای با تجربه های موفق زیادی که دارن این کار رو انجام میدن.

یک جلسه مشاوره رایگان

یه جلسه مشاوره رایگان با کارشناس نگارش کاورلتر برای بیان کلیه اطلاعات و صحبت راجع به شرایطتتون انجام میگیره تا کاورلترتون به بهترین شکل نوشته بشه.

نگارش توسط بهترین کارشناس

کارشناسای ما دانشجوهای بهترین دانشگاه های جهانن و با تسلط به اصول نگارش و تصحیح کاورلتر، پس کاورلترتون رو با خیال راحت بهشون بسپارید.

مسیر نگارش cover letter شما

قیمت نگارش و تصحیح cover letter

نگارش cover letter

خدمات اسنیدز
700 هزار تومان
نگارش و بررسی کامل cover letter
+
یک جلسه مشاوره آنلاین با نگارنده کاورلتر

تصحیح cover letter

خدمات اسنیدز
300 هزار تومان
تصحیح و بررسی کامل cover letter

سوالات متداول

شما دقیقا چیکار میکنید ؟

پس از سفارش شما (تصحیح یا نگارش) از شما اطلاعات لازم برای نگارش و یا تصحیح گرفته میشه سپس پروژه شما به یکی از مشاورین اسنیدز داده میشه و ایشون پروسه شمارو پیش میبرن همچنین در سفارش نگارش کاورلتر شما میتونید با ایشون یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید تا درباره  کاورلتر یا هر موردی که مدنظرتونه اطلاعات لازم و کافی رو در اختیار مشاوران قرار بدین و اونها هم اطلاعات مورد نیازشون رو از شما بپرسن تا کاورلترتون به بهترین شکل نوشته بشه .

قیمتتون بالا نیست؟

در مقایسه با برخی از موسسین مهاجرتی شاید قیمت اسنیدز بالاتر باشه ، اما وجود یک جلسه مشاوره رایگان با کارشناسانی که خود پروسه اپلای رو طی کردن و تجربه کافی دارن میبینیم که قیمت درج شده اتفاقا مناسب هم هست .

تفاوت شما با بقیه چیه؟

همونطور که میدونید اسنیدز موسسه مهاجرتی نیستش و تفاوتش با این موسسات در داشتن مشاورینی که خود این پروسه رو طی کردن در سراسر نقاط جهان و دانشگاه‌های مختلف هستش.

کاور لتر چند روزه آماده میشه؟

کاور لتر شما حداکثر ۱۰ روز تحویل داده میشه .